БУДІВНИЦТВО ПРИВАТНИХ БУДИНКІВ ТА КОТЕДЖІВ

Ми реалізуємо Вашу мрію про затишне житло!

НАШІ ПАРТНЕРИ

Одним із пріорітетних напрямків діяльності КВПФ «Будекстра» є розробка та будівництво приватних будинків та котеджів як “під ключ”, так і на окремих стадіях будівництва.

Всі необхідні роботи в процесі будівництва здійснюються за допомогою штатної команди професійних працівників та власного парку професійної техніки, як автобетонозмішувачі, крани, бульдозери та ін. Наша професійна та творча команда готова втілити в життя Вашу мрію та затишне та надійне власне житло в обумовлений термін.

НАДІЙНІСТЬ ТА ДОВГОВІЧНІСТЬ

ДОСТУПНА ЦІНА

ВЛАСНА ЛАБОРАТОРІЯ ТА ВИРОБНИЦТВО

ЕКОЛОГІЧНІСТЬ ТА ВІДПОВІДНІСТЬ НОРМАМ

реалізованих проектів

штатних праціників

років на ринку

незадоволених клієнтів

РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ

Будинок за містом – нездійсненна мрія більшості українців 

Більшість людей мріють про затишний заміський будинок чи котедж. Проте для більшості це залишається лише мрією протягом усього життя.  Адже втілити її не так уже і легко. Багато турбот, велика відповідальність, значні фінансові витрати та багато інших поважних і не зовсім поважних причин стають на заваді для втілення мрії у життя. Звичайно, без відповідного досвіду у сфері проектування та будівництва здійснити її нереально. Та й одна людина не впорається із таким важливим завдання. Тут потрібен досвід та професійний підхід.

Будівництво приватних будинків та котеджів під ключ у Львові

Наше підприємство здійснює будівництво будинків та котеджів під ключ у Львові. Будучи професіоналами у цій сфері та маючи немалий досвід у сфері будівництва, ми пропонуємо при мінімальній затраті енергії, часу та нервів досягти бажаного результату та побудувати приватний будинок чи котедж дешево та якісно.

У нас найоптимальніше співвідношення ціна-якість під час будівництва помешкання, ми працюємо прозоро, дотримуючись проекту та попередньо узгодженого кошторису. Вартість будівництва  будинку в значній мірі залежить від вартості матеріалів. Обираючи дороговартісні та якісні матеріали, слід враховувати, що значно зросте і кошторис будівництва, проте водночас і збільшиться термін експлуатації будівлі, її теплоізоляційні та звукоізоляційні характеристики, зросте комфорт та затишок Вашої оселі. Тому майбутній щасливий власник приватного будинку чи котеджу повинен не лише обрати оптимальний для своєї сім’ї проект родинного гнізда, але і озвучити  суму, за яку він хоче втілити його в життя.

Ціна будівництва котеджів та приватних будинків у Львові

Послуга “будівництво під ключ” дозволяє замовнику отримувати лише задоволення від процесу зведення будівлі та оберігає від зайвих стресів та хвилювань. Якщо замовник обирає послугу “під ключ”, ми намагаємося звести до мінімуму його безпосередню участь у будівництві незалежно від складності будівлі та пропонуємо стандартний набір послуг із підготовки необхідних документів для здійснення будівництва, доставки матеріалів та комплектуючих, зведення фундаменту, стін, перегородок, монтажу перекриттів та самого даху, проведення інженерних мереж та оформлення інтер’єру та екстер’єру помешкання. Також ми здійснюємо прибирання та вивіз будівельного сміття з будівельного майданчика та, при бажанні замовника, здійснюємо ландшафтний дизайн прибудинкової території. Ми застосовуємо при будівництві будинків найсучасніші технології та забезпечуємо високу якість та надійність будівлі. 

Наші кваліфіковані спеціалісти допоможуть втілити в життя усі Ваші незвичайні задуми та створять безпечне, затишне та індивідуальне помешкання за ціною, яка буде Вам доступною. Побудувати будинок дешево, якісно та на довгі роки у Львові допоможе наше підприємство “Будекстра”.