У сучасному світі більшість виробничих і не тільки процесів автоматизовано. Щоб полегшити фізичну працю людство придумало безліч машин-помічників. Велика кількість такої техніки застосовується і безпосередньо у будівництві, особливо у великомасштабному будівництві.

Сьогодні не знайдеш робітників, які замішують вручну бетонну суміш та у відрах подають її безпосередньо на потрібний поверх. Адже у сфері будівництва активно впроваджують сучасні технології, які окрім полегшення праці ще й суттєво здешевлюють саме будівництво, дозволяють виконувати будівельні роботи у значно стисліші терміни. Щоб не було перебоїв із доставкою на об’єкт бетонної суміші та вчасної її подачі на потрібну відстань чи потрібний поверх сучасні будівельні компанії широко використовують автобетононасоси.

Бетононасос – незамінний елемент масштабного виробництва

Автобетононасоси призначені для вчасної доставки бетонної суміші чи цементного розчину на будівництво та безпосередньої подачі матеріалу на потрібну відстань чи висоту. Сучасні бетононасоси здатні подати бетон на висоту до 65 м та у горизонтальному положенні на довжину до 300 м. Ще надзвичайно важливим аспектом є те, що техніка здатна доставити бетонну суміш високої якості не змінюючи у процесі доставки якісних показників матеріалу. Тобто, якісні характеристики бетону залишаються протягом усієї дороги незмінними. Тобто не зважаючи на швидкість виконання робіт, якість самої споруди також залишається незмінною.

Оренда бетононасоса

Важливим аспектом використання автобетононасоса є те, що при потребі безпосередньо на будівництві можливо не лише подати бетон на потрібну відстань по стрілі-бетонопроводу, а є ще й можливість наростити її додатковими трубами-бетонопроводами, так званою трасою, що уможливлює  збільшення відстані подачі матеріалу.

Трасу можна зібрати безпосередньо на будівництві з окремих труб, з’єднаних спеціальними муфтами. Цю конструкцію завершує гнучкий гумовий шланг-хобот, призначення якого – рівномірне нанесення матеріалу на поверхню. Довжина цього гумового хобота – 4 м. Окрім цього, перевагою автобетононасосу є не лише його здатність подавати бетон на великі відстані, але і завдяки компактності стріли можна виконувати роботи і на обмежених ділянках.

Переваги використання автобетононасоса в будівництві

Перевагами використання автобетононасоса є швидкий темп виконання робіт з заливки бетону, можливість неперервної подачі бетону на будівельні майданчики, де неможливе використання міксера через відсутність зручного під’їзду. За умов правильної експлуатації та догляду цей агрегат здатний працювати протягом десятків років. Висококваліфікований обслуговуючий персонал є запорукою якості та надійності виконаних робіт. Ця техніка проста в експлуатації та догляді, надійна та безпечна. Автобетононасос – достатньо мобільна та швидка техніка, що забезпечує безперебійне та якісне будівництво. Він незамінний при монолітному будівництві, зведенні багатоповерхівок та при потребі заливки бетоном великої площі. Недоліком цієї техніки є втрати матеріалу в агрегаті, які складають приблизно 0,5 куба.