КЕРАМЗИТ

КЕРАМЗИТ В МІШКАХ

КЕРАМЗИТ

КЕРАМЗИТ З ДОСТАВКОЮ ВІД ЛІДЕРА РИНКУ У ЛЬВОВІ

Керамзит на сьогодні займає лідерську позицію серед ефективних будматеріалів, що використовуються для теплоізоляції житлових будинків, громадських та комерційних приміщень, а також промислових споруд. Він є доступним та функціональним матеріалом, який виробляється із звичайною легкоплавкої глини та при правильному використанні має високі теплоізолюючі властивості.

Завдяки пористій структурі керамзит має суттєво меншу вагу у порівнянні з іншими утеплювачами на основі глини. При цьому керамзит виробляють із натуральних матеріалів без додавання шкідливих домішок, тому він є безпечним при використання в будівництві житлових приміщень.

ПЕРЕВАГИ КЕРАМЗИТУ

Завдяки унікальним властивостям та структурі цього матеріалу він широко використовується в різноманітних сферах будівництва. Серед основних властивостей керамзиту варто звернути увагу на стійкість до вологи та морозів, довговічність та вогнестійкість, екологічна безпечність, не привабливий для комах та шкідників та стійкий до гниття.

Керамзит часто використовують для:

  • теплоізоляції підлоги;
  • звукоізоляції перегородок;
  • для теплоізоляції даху та перекриттів;
  • як дренаж при будівництві доріг;
  • для підвищення теплоізоляції фундаменту;
  • для створення схилу поверхні газону;
  • при виробництві керамзитоблоків та полегшеного керамзитбетону

ЯК ТА ДЕ НАЙКРАЩЕ КУПИТИ КЕРАМЗИТ У ЛЬВОВІ ТА ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗА ДОСТУПНОЮ ЦІНОЮ?

У КВПФ “БУДЕКСТРА” ви можете замовити керамзит, розфасований у мішки, а також розсипом на вагу (в тоннах). При завдяки власному виробництву цьому ціна буде однією із найнижчих у західному регіоні України.

Ще однією суттєвою перевагою є зручна доставка по Львову та Львівській області нашим автотранспортом в обумовлений час.

Для оформлення замовлення можете написати в онлайн-чаті справа, залишити заявку в онлайн-формі на початку сторінки або зателефонувавши за номером, який ви бачите на сторінці контактів.

КОНТАКТИ

+38 (067) 675-10-62

+38 (032) 224-94-66

budekstra@gmail.com

Фактична адреса:

79056, м. Львів

вул. Кукурудзяна, 4a