КЕРАМЗИТ-

БЕТОН

Керамзитобетон – один із сучасних будматеріалів, при виробництві якого використовують цемент, пісок та керамзит. Саме використання останнього і робить властивості керамзитобетону унікальними для будівництва житлових та комерційних приміщень. У порівнянні з іншими видами “легкого бетону” він являється також одним із найдешевших, що робить його одним із найпопулярніших на будівельному ринку не лише Львова, але й України.

З ЧОГО СКЛАДАЄТЬСЯ КЕРАМЗИТОБЕТОН?

Структура керамзитобетону залежить від того, наскільки він пористий. Таким чином розрізняють: щільний, поризований та крупнопористий керамзитобетон.

Загалом до складу керамзитобетону входять такі складові, як: пісок, керамзит, цемент, добавки, які збільшують залучення повітря. У порівнянні зі звичайним бетоном у керамзитобетону є менша вага та щільність. Сам керамзит за своїми властивостями найбільш наближений до арболіту, але при цьому є набагато дешевшим. Найпопулярніший приклад використання керамзитбетону – керамзитоблоки.

ЯКІ ОСНОВНІ ВЛАСТИВОСТІ КЕРАМЗИТОБЕТОНУ?

Основними перевагами цього матеріалу є:

  • Міцність – тут все залежить від міцності наповнювача та якості цементу.
  • Щільність – це відношення маси матеріалу до об`єму.
  • Водостійкість – для керамзитобетону цей показник 0,8.
  • Вогнестійкість та теплопровідність – у керамзитобетону цей показник є вищим, ніж у цегли.
  • Морозостійкість – також підтверджена дослідженнями. Керамзитобетон здатний витримувати неодноразові замерзання та відтавання.