Спецтехніка надзвичайно зручний та необхідний винахід людства. Адже проводячи певні будівельні роботи потрібно докласти чимало фізичних зусиль та затратити багато дорогоцінного часу на втілення своєї ідеї.

Знаючи, яка ціна спецтехніки та розуміючи, що вона нам не потрібна завжди, ми не вважаємо за потрібне придбати її для власних потреб. Тут у пригоді нам стане така потрібна та доступна послуга як оренда спеціальної будівельної техніки.

Оренда спецтехніки для домашнього використання

Взяти в оренду техніку можна не лише для промислових потреб, вона часто приходить нам на допомогу і при здійсненні приватних робіт у себе вдома чи на дачі. Риття каналів та котлованів, розрівнювання поверхні для проведення будівельних робіт, доставка та подача бетону автобетононасосом на потрібну відстань та висоту, здійснення завантаження та розвантаження важких та великогабаритних матеріалів та багато інших робіт ми проводимо швидко та надійно. Отримуючи в оренду бульдозери, крани чи автобетононасоси, Ви отримуєте і певні переваги.

Переваги використання орендованої техніки при будівництві 

Разом із технікою Ви користуємося послугами висококваліфікованих спеціалістів, які не лише якісно та у стислі терміни виконають потрібні роботи, але і нададуть при потребі цінні поради, адже вони професіонали із величезним стажем та досвідом роботи. 

Орендована техніка у максимально стислі терміни виконує роботи і не простоює, коли вони закінчилися. Адже часто техніку використовують для проведення сезонних робіт. Також під час тимчасової експлуатації бульдозера, крана чи автобетононасоса не виникає потреба на утримання та оплату праці вузькопрофільних спеціалістів з обслуговування техніки, що є суттєвою економією не лише Ваших грошей, але і нервів. Тому оренда спецтехніки – це суттєва економія коштів на придбання та її утримання та обслуговування.  

Вся техніка, яку ми надаємо в оренду, сучасна та надійна, адже ми зацікавлені у вчасному та  якісному виконанні роботи. Якщо ж сталася поломка, ми у максимально стислі терміни замінюємо недієздатну машину на працюючу, а сама поломка усувається за рахунок орендодавця (при відсутності прямої причини поломки техніки через неправильну експлуатацію). У нас вся техніка проходить вчасні та ретельні технічні огляди, а вузькопрофільні спеціалісти з її обслуговування є майстрами своєї справи.  

Наші спеціалісти для оптимального виконання замовлення оперативно та професійно нададуть консультацію, яку саме техніку варто застосувати для виконання цих чи інших робіт, що суттєво зекономить Ваші гроші, нерви та час.

Наша спецтехніка надійна, сучасна, сертифікована та має всі необхідні дозвільні документи. Ми надаємо лише ліцензовані послуги профільної будівельної спецтехніки від провідних світових компаній з виробництва спецтехніки. Проводячи моніторинг на сучасному світовому ринку спеціальної будівельної техніки ми володіємо інформацією про інноваційні технології у сфері будівельної техніки та впроваджуємо їх у свою діяльність.

Ми швидко та оперативно приймаємо та виконуємо замовлення клієнтів, при цьому враховуючи його потреби та побажання, доставляємо спецтехніку до місця призначення та назад і проводимо її повне технічне обслуговування у межах Львова та Львівської області. Ми надаємо якісні послуги за лояльною ціною, таким чином роблячи їх значно зручнішими та вигіднішими від аналогічних пропозицій інших компаній. Також у нас діє гнучка система знижок для постійних клієнтів. Намагаючись бути найкращими, ми зарекомендували себе на ринку оренди будівельної спецтехніки як надійна та професійна компанія на теренах Львівщини.