Вирішили побудувати будинок або зробити капітальний ремонт? У цій справі багато хто стикається з деякими проблемами. Однією з таких проблем є вибір сумлінного підрядника, який зможе грамотно організувати команду для проведення робіт. При виборі компанії, яка займеться будівництвом вашого будинку, необхідно врахувати безліч нюансів, щоб не напоротися на обман або неякісні послуги.

Перше враження про компанію

Спочатку необхідно задати підряднику питання: скільки років компанія працює на ринку і скільки будинків побудувала за цей час. Можна запросити каталог проектів компанії, щоб оцінити попередні роботи. Однак прості фотографії також не можуть свідчити про те, що портфоліо належить саме цьому підряднику. Кращим виходом буде дізнатися думки попередніх замовників, їх відгуки і враження від роботи.

Професіоналізм і технологічність

Перш за все, дізнайтеся, скільки співробітників в компанії і який вони мають рівень кваліфікації. Будівництво будинків – серйозна справа. Компанія-підрядник повинна мати цілий штат кваліфікованих співробітників, готових виконувати весь спектр завдань при будівництві будинку.

Технологічна оснащеність компанії також впливає на якість роботи. Постарайтеся дізнатися, якими матеріалами користується підрядник і чи має він достатньо обладнання для проведення роботи. Наявність складу, проектувальників, архітекторів і грамотних інженерів – основні показники того, що перед вами грамотний підрядник.

Ціни на послуги компанії звикли виставляти відразу. Саме від рівня навичок працівників і технічної частини в компанії залежить раціональність витрачених вами грошей.

Досвід роботи з проектами, подібними вашому

Маючи план того, як буде проходити процес будівництва, ви повинні розуміти, чи зможе підрядник впоратися з цим завданням. Виконані проекти і відгуки попередніх замовників – кращі показники.

Від даного чинника також залежить вибір матеріалів. Якщо підрядник не працює, скажімо, з деревом, а у вас будинок зі зрубу, то і якість роботи може значно постраждати. Відразу з’ясуєте, з якими матеріалами компанія має більше досвіду роботи, щоб зрозуміти, чи підходите ви один одному.

Зв’язки компанії-підрядника

Як правило, компанії, які проводять будівництво приватного будинку під ключ, вже мають виходи на продавців якісних матеріалів за прийнятними цінами. Вони відразу говорять вам суму з урахуванням закупівлі.

При виникненні форс-мажорних ситуацій, в яких потрібно заміна певного матеріалу, підрядник повинен мати можливість вирішити проблему. Вихід на постачальників і грамотний підхід до будівництва дозволять йому не тільки порадити вам потрібні матеріали, а й мінімізувати витрати на них

Гарантії компанії

Будь-яка сумлінна фірма повинна давати гарантії на свої роботи. Особливо, якщо мова йде про будівництво будинку. Чим більш розгорнутий гарантійний договір і чим більша його тривалість, тим краще і якісніше підрядник.

Підписуйте договір тільки з перевіреними фірмами, адже будівля будинку – справа відповідальна і до вибору виконавця потрібно підійти з усією серйозністю! Саме всім перерахованим вище вимогам і відповідає наша кампанія. Замовити будівництво будинку під ключ у Львові від БУДЕКСТРА – вірне рішення. Ми зробимо все, щоб наша робота залишила у Вас тільки приємні емоції.