ВЛАШТУВАННЯ ПРОМИСЛОВОЇ ПІДЛОГИ У ЛЬВОВІ

КВПФ “БУДЕКСТРА” проводить влаштування промислових бетонних підлог за допомогою матеріалів власного виробництва та високотехнологічного обладнання

НАШІ ПАРТНЕРИ
 Промислові підлоги – це бетонні підлоги, які призначені для використання у складських приміщеннях, цехах, ангарах, супермаркетах та інших промислових приміщеннях, що мають високу міцність, враховуючи значне навантаження під час експлуатації.

КВПФ «БУДЕКСТРА» має великий досвід у влаштуванні бетонних промислових підлог різної складності та конструкцій. Всі проекти виконуємо із застосуванням перевірених матеріалів власного виробництва і високотехнологічного обладнання. В результаті Ви отримаєте кінцевий продукт, який буде придатним для експлуатації на протязі дясятків років.

НАДІЙНІСТЬ ТА ДОВГОВІЧНІСТЬ

ДОСТУПНА ЦІНА

ВЛАСНА ЛАБОРАТОРІЯ ТА ВИРОБНИЦТВО

ЕКОЛОГІЧНІСТЬ ТА ВІДПОВІДНІСТЬ НОРМАМ

реалізованих проектів

штатних праціників

років на ринку

незадоволених клієнтів

ВИКОНАНІ ОБ`ЄКТИ

НЕ ЗНАЄТЕ, ЯКУ ПІДЛОГУ ВИБРАТИ ДЛЯ ВАШОГО ПРИМІЩЕННЯ?

Залишіть заявку на безкоштовну консультацію від нашого спеціаліста

ВЛАШТУВАННЯ ПРОМИСЛОВИХ ПІДЛОГ У ЛЬВОВІ ЗА ДОСТУПНОЮ ЦІНОЮ

Промислові підлоги – це бетонні підлоги підвищеної міцності, призначені для використання в супермаркетах, складах, заводських цехах, ангарах (каркасних будівлях), паркінгах та інших промислових або комерційних приміщеннях, які побудовані з урахуванням великих експлуатаційних навантажень.

До основних переваг бетонних підлог із зміцненим верхнім шаром можна віднести:

  • висока зносостійкість поверхні, відсутність пилу, підвищений термін служби в порівнянні зі звичайним бетонною підлогою
  • верхній високоміцний шар утворює моноліт з бетонною основою
  • невисока вартість покриття в порівнянні з полімерними підлогами
  • скорочення термінів проведення робіт в порівнянні з іншими покриттями: отримання готового до експлуатації покриття за один робочий цикл.

Бетонний шар в конструкції наливної промислової підлоги в окремих випадках може бути готовим до експлуатації, нічим більше не захищеним покриттям. Однак, найчастіше, з бетону виконують проміжні або основні несучі шари з подальшим нанесенням на їх поверхню захисного промислового або декоративного покриття, що зміцнює покриття, формується на базі мінеральних в’яжучих складових, лінолеуму, ковроліну, паркету, безшовних покриттів на базі синтетичних смол, керамічної плитки та ін.

Повністю конструкція промислової підлоги (товщина і кількість шарів, якість грунту або властивості перекриттів проміжних поверхів, склад щебеневої і піщаної подушки, тип гідроізоляції і вид подальшого покриття) і властивості кожного окремого бетонного шару промислових підлог можуть бути різними в залежності від механічних, хімічних, температурного експлуатаційного навантаження на підлогу в даному приміщенні. Найчастіше об`єкти знаходяться у Львові та Львівській області, хоча роботи ми виконуємо по всій території Західної України.

Чорновий шар, що розподіляє навантаження від силового шару, і підстильний бетонний шар не є основним несучим елементом конструкції промислової підлоги, і не використовується як верхнє покриття, безпосередньо несе навантаження, може бути виконаний з бетону марки М150 і без застосування армуючих елементів.

Основний шар конструкції промислової підлоги, який несе механічне навантаження, виготовляють на базі бетону марки М300 і вище, і з обов’язковим армуванням. Тип подальшого покриття вибирають відповідно до величини і виду навантажень (хімічних та ін), впливу яких піддається поверхня підлоги. Як армування використовується арматурна сітка зі сталевих або базальтових прутів. Діаметр арматурних прутів, розмір осередку армуючої сітки, тип з’єднання прутів в сітці (зв’язування або зварювання) і кількість армуючих шарів визначається проектом. Вибираючи марку бетону для влаштування підлоги, обов’язково потрібно врахувати тип заповнювача (гранітний щебінь використовується для важких бетонів, керамзит – для легких і т.д.).

При виборі марки бетону враховується, також, його пластичність, водостійкість та інші технологічні та експлуатаційні показники, що, в кінцевому підсумку, гарантують відповідність промислового бетонної підлоги проектним характеристикам.

ЕТАПИ ТА ТЕХНОЛОГІЯ ВЛАШТУВАННЯ БЕТОННОЇ ПІДЛОГИ

Укладання ізоляції

Ізоляція служить мембраною для затримки вологи в бетонній плиті. Це важливо на етапі висихання бетону. В якості ізоляції використовується поліетиленова плівка.

Приймання бетону

Приймання здійснюється з міксера, безперервно. Не допускаються значні перерви між міксерами. Вібрація глибинним вібратором і віброрейкою вивільняє повітряні бульбашки і виключає утворення порожнин в плиті. Важливо не “перевібрувати” бетон, тому що це може привести до розшарування щебеневого агрегату. Вирівнювання здійснюється контрольною рейкою. Площинність і рівень задаються лазерними мітками.

Внесення зміцнюючого матеріалу

Внесення зміцнюючого матеріалу здійснюється спеціальними візками в один або два заходи. Зміцнюючий матеріал починає вбирати вологу від бетонної плити. На цьому і наступних етапах необхідно дотримуватися особливої ​​акуратності і не допускати забруднення поверхні сторонніми речовинами.

Затирка і шліфування верхнього шару

Це відповідальний етап, який буде визначати подальшу поведінку зміцненої поверхні і кінцеву якість верхнього шару. Визначення часу заходу шліфувальних машин – важлива умова, що впливає на підсумковий результат робіт. Занадто ранній візит веде до перемішування верхнього шару з бетоном і збільшення часу шліфування, що негативно позначиться на кінцевому якості поверхні. Якщо ж запізнитися з початком робіт – то виникає велика ймовірність появи відшарувань верхнього шару, як в процесі затирання, так і в процесі експлуатації. Необхідно так само точно визначати час припинення робіт – не допускати недотертих місць і перепалу поверхні. На цьому етапі працює найбільш кваліфікований і досвідчений персонал, що вміє “відчувати” бетон.

Покриття підлоги акриловим лаком

Відразу після відходу затирочних машин здійснюється покриття шліфованої поверхні спеціальними лаками на основі акрилу. Призначення лаку – закриття пор бетону, і затримка вологи. Закриття пор бетону необхідно для рівномірного висихання поверхні, що допомагає уникати появи мікротріщин

Нарізка швів

Шви необхідні для провокування тріщин у бетонній плиті в заданих місцях. Нарізка проводиться на 1/3 товщини плити через добу після закінчення робіт.

Герметизація швів

Герметизація швів проводиться орієнтовно через місяць після нарізки. Використовуються спеціальні герметики.