ОРЕНДА АВТО-

БЕТОНОНАСОСІВ

В будівницві часто трапляються ситуації, коли заливання бетону неможливе напряму із автобетонозмішувача. Причиною можуть бути особливості рельєфу, наявність інших будівель поблизу, погана якість дорожного покриття або вузька дорога та багато інших. В подібних випадках допоможе використання автобетононасоса.

Автобетононасос допомагає оптимізувати та механізувати подачу бетонної суміші в опалубку. Така машина приймає бетонну суміш із автобетонозмішувача і транспортує її по бетонопроводах до місця укладки. При цьому подача бетон може бути як вертикальною, так і горизонтальною. Також за допомогою автобетононасоса можна доставляти на велику висоту бетон для заливки, штукатурки та кладки.

 

АВТОБЕТОНОНАСОС – НЕЗАМІННИЙ ІНСТРУМЕНТ ДЛЯ МАСШТАБНОГО БУДІВНИЦТВА

Завдяки великій популярності монолітного формування каркасних будинків в останні роки популярність та затребуваність бетононасосів різко виросла. Важно знайти будівельний майданчик, який би не використовував на одному з етапів цей інструмент. Послуги бетононасосу включають в себе транспортування бетонних сумішей в кінцеву точку вкладання конструкції.

При цьому не кожна будівельна організація може дозволити собі покупку бетононасоса, так як такий вузькоспеціалізований інструмент є дорогим, при цьому використовуватиметься не кожного дня. Часто оптимальним рішенням є оренда бетононасоса на час будівництва. Таким чином ви економите не лише кошти, але й час.

ЦІНА ОРЕНДИ БЕТОНОНАСОСА У ЛЬВОВІ

КВПФ “Будекстра” має власний автопарк бетононасосів, які ми активно використовуємо в котеджному та багатоквартирному будівництві. При цьому, окрім оренди бетононасоса, в нас ви також можете замовити бетон та керамзитобетон власного виробництва.

При запиті ми підберемо оптимальний для вас варіант, незалежно від того, який масштаб вашого будівництва. Також ви можете скористатися послугами нашого спеціаліста.

ЯК ЗАМОВИТИ ПОСЛУГИ БЕТОНОНАСОСУ?

Орендувати автобетононасос у компанії КВПФ “Будекстра” можна буквально за декілька хвилин. Для цього достатньо залишити заявку в формі зворотнього зв`язку на початку сторінки або написати нам в онлайн-чаті справа. Також можна замовити автобетононасос, подзвонивши за номером +38 (067) 672 25 30.