ОРЕНДА

КРАНУ

Будівельні крани – незамінна техніка, якщо вам потрібно перемістити невеликі об`єкти, підняти вантаж на висоту чи розвантажити будівельні матеріали. При цьому при необхідності не потрібно купувати таку дороговартісну техніку – достатньо орендувати кран у компанії “БУДЕКСТРА”.

ОРЕНДА АВТОКРАНА У ЛЬВОВІ

У повсякденному житті для покращення його якості нам на допомогу приходить техніка. Так і у будівництві, дорожніх роботах для оптимізації та спрощення їх виконання ми використовуємо спецтехніку. Автокрани, маніпулятори, будівельні крани, бульдозери, екскаватори чи міксери – ця техніка значно полегшує нам життя, проте часто на заваді для повноцінного використання стає її вартість. Щоб ефективно та своєчасно виконати заплановані роботи варто залучити орендовану спецтехніку. Виконати вантажопідйомні роботи, застосувати у сучасному будівництві чи ремонтних роботах – у всіх випадках нам на допомогу прийде спецтехніка.

ПОСЛУГИ МАНІПУЛЯТОРА, БУДІВЕЛЬНОГО КРАНА ЗА ДОСТУПНОЮ ЦІНОЮ

Проте беручи в оренду кран, маніпулятор чи автокран, слід чітко пояснити нашому працівнику для яких саме робіт потрібна спецтехніка, на яку висоту потрібно підняти вантаж, адже від цього залежить довжина стріли, яку приблизно вагу планується піднімати,  а також вантажопійомність техніки, чи необхідний для виконання запланованих робіт поворотний кран, на протязі якого терміну планується виконати роботи. При потребі також можна замовити кілька одиниць спецтехніки.

Скористатися послугами оренди крана, автокрана, бетононасоса чи маніпулятора (Львів чи Дрогобич) можна на нашому підприємстві “Будекстра” за доступними цінами та за прийнятними умовами. Уся наша спецтехніка проходить своєчасний технічний огляд та отримує необхідне обслуговування. У нас працюють лише висококваліфіковані оператори та водії спецтехніки. Скористатися нашою послугою оренди крана чи маніпулятора – це означає своєчасне забезпечення виконання вантажопійомних робіт у заплановані терміни та за прийнятною ціною у Львові та Дрогобичі.