Основним напрямком діяльності підприємства є житлове і промислове будівництво, реконструкція та ремонт приміщень, виготовлення будівельних сумішів, в тому числі цементних і вапняних, бетонів і керамзитобетонів різних марок, реалізація будівельних матеріалів.

Сьогодні, враховуючи високий конкурентний рівень на ринку об’єктів нерухомості та значний ріст цін на будівельні матеріали, підприємство постійно шукає нові ринки збуту та ринки надання послуг, пропонуючи продукцію високого рівня якості, що виготовляється з використанням новітніх технологій.

Основні напрямки діяльності КВПФ “БУДЕКСТРА”:

  • виробництво високоякісного бетону та керамзитбетону будь-яких марок;
  • будівництво та реконструкція;
  • влаштування промислових підлог;
  • виробництво фундаментних блоків;
  • виробництво вапняних, цементних і складних розчинів;

Реалізуємо:

  • бетони та будівельні суміші;
  • цемент;
  • щебінь;
  • пісок;

 

Технічне забезпечення КВПФ “БУДЕКСТРА”:

Офісні і складські приміщення, які є у власності підприємства знаходяться за адресою м. Львів , вул.Кукурудзяна,4 на земельній ділянці (площа 6283 га).
В наявності на балансі рахується зокрема бетонний завод (Бетонорозчинозмішувальна установка «МЕКАМІХ-60М») проектною потужністю по виготовленню бетону 360 м3 в день. Середня потужність по виготовленню бетону 60 м3 в годину та бетонний завод (Бетонозмішувальний вузол БЗВ-40) проектною потужністю по виготовленню бетону 320 м3 в день. Середня потужність по виготовленню бетону 40 м3 в годину.

Власний парк складається з автомобілів самоскидів («ЗІЛ», «КАМАЗ», «МАЗ»), автобетонозмішувачів («ФОРД», «КАМАЗ», «ТАТРА» з місткістю від 5 куб.м до 8 куб.м), екскаваторів (ЕК-14), тракторів (МТЗ-80, Бєларусь, телескопічний погрузчик JLG) та автокранів.

Підприємство має атестовану вимірювальну лабораторію. Свідоцтво про атестацію на проведення лабораторією КВПФ «Будекстра» вимірювань у сфері та/або поза сферою поширення державного метрологічного нагляду №РЛ 174/14 від 29.12.2014р. терміном дії до 29.12.2017р.

Перелік та візуалізація об’єктів побудованих КВПФ «Будекстра» перелічені в “Наших об’єктах”.

В штаті Підприємства перебуває 53 особи. За потреби виконання певної роботи Підприємство щомісячно залучає потрібних кваліфікованих працівників згідно цивільно – правових угод. Це дає змогу раціонально використовувати робочу силу та не допускає простою на фірмі.

ЛІЦЕНЗІЯ ТА СВІДОЦТВО