ПРОМИСЛОВЕ БУДІВНИЦТВО У ЛЬВОВІ

Вже 25 розбудовуємо промисловість України

НАШІ ПАРТНЕРИ

Промислове будівництво – один із основних напрямків діяльності КВПФ “БУДЕКСТРА”. Ми пропонуємо будівництво, ремонт та реконструкцію промислових будівель, а також будівництво “під ключ”. Таким чином ми вносимо свій вклад в розвиток та розбудову України, її промисловості та сільського господарства.

Промислове будівництво висуває високі вимоги до підрядника. Він нього вимагається наявність відповідних ліцензій та дозволів, вимог охорони праці та суворого дотримання технологій виробництва. Завдяки наявному досвіду ми можемо запропонувати будівництво зі збірного залізобетону, монолітне каркасне будівництво, а також будови із металоконструкцій та енергоефективних будинків.

Завдяки наявному досвіду КВПФ «БУДЕКСТРА», Ви не лише зекономите час, але і зможете
оптимізувати будівництво за рахунок проектних та інженерних рішень. Ми строго дотримуємось
обумовлених термінів та вартості, застосовуючи при цьому власну матеріально-технічну базу.

НАДІЙНІСТЬ ТА ДОВГОВІЧНІСТЬ

 

ДОСТУПНА ЦІНА

 

ВЛАСНА ЛАБОРАТОРІЯ ТА ВИРОБНИЦТВО

 

ЕКОЛОГІЧНІСТЬ ТА ВІДПОВІДНІСТЬ НОРМАМ

 

побудованих об`єктів

кубометрів бетону

років на ринку

незадоволених клієнтів

ВИКОНАНІ ОБ`ЄКТИ

ПРОЕКТУВАННЯ ТА БУДІВНИЦТВО ПРОМИСЛОВИХ ПРИМІЩЕНЬ У ЛЬВОВІ ТА ЗАХІДНІЙ УКРАЇНІ

Промислові будівлі – об’єкти нерухомості, які використовуються промисловими суб’єктами підприємницької діяльності. Будівництво промислових будівель починається з проектування. Тут необхідно враховувати призначення споруджуваного об’єкта, район будівництва, наявність на території підприємства інших будівель. У підсумку отримуємо будівлю, де персонал зможе належним чином виконувати свої професійні обов’язки і при цьому виробниче обладнання буде розміщено з урахуванням забезпечення максимальної ефективності та безпеки його експлуатації.  При промисловому будівництві важливим етапом є влаштування промислової підлоги. Також, розробляючи проект, ми приділяємо належну увагу інженерним системам: грамотно пророблене і якісно реалізоване електро-, водопостачання і обігрів будівлі є невід’ємними складовими компонентами комфорту і безпеки.

ТИПИ ПРОМИСЛОВИХ БУДІВЕЛЬ, ЯКІ БУДУЄ КВПФ “БУДЕКСТРА”

Промислові споруди класифікуються за призначенням:

  • Виробничі об’єкти, в яких здійснюється виготовлення, ремонт, фарбування продукції. Сюди відносяться заводські, Механоскладальні і ремонтні цехи, ливарні, штампувальні, ткацькі.
  • Енергетичні об’єкти, з яких по підприємству розподіляється електрику або обігрів. Сюди відносяться котельні, підстанції, трансформаторні.
  • Об’єкти для транспорту, для зберігання сировини або готової продукції: гаражі, склади, майстерні.
  • Допоміжні. Сюди відносяться медпункти, їдальні, прохідні і інше.

Промислові будівлі прийнято розділяти на чотири групи. До першої групи ставляться найвищі вимоги в плані експлуатаційних властивостей, довговічності, рівню вогневої захисту і іншим характеристикам.

Проектування промислових будівель та споруд першої групи вимагає найбільших витрат часу.

До четвертої групи відповідно вимоги мінімальні. Вони є найбільш простими в будівництві.

До розміщення об’єктів по території підприємства слід підходити прагматично: мінімальні відстані між об’єктами, доступність, зручність. Все повинно бути розташоване з урахуванням економічної доцільності.

СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ ПРОМИСЛОВОГО БУДІВНИЦТВА “БУДЕКСТРА”

Найбільш затребувані на ринку України швидкобудуючі будівлі промислового призначення (БМЗ). За архітектурно-конструктивними ознаками промислові БМЗ можна розділити на одноповерхові, багатоповерхові та будівлі зі змінною поверховістю.

Основою (каркасом) для БМЗ служать металоконструкції. Грамотно прорахована конструкція, забезпечує високу міцність, надійність об’єкта, а також опірність вітровим і сніговим навантаженням. До того ж використання металоконструкцій знижує витрати на фундамент. В якості даху служить металева покрівля. Вона характеризується оптимальним поєднанням невеликої ваги і міцності, і надає мінімальне навантаження на каркас, а також здатна витримувати інтенсивні атмосферні опади, в тому числі товстий шар снігу взимку. В якості стін БМЗ найчастіше використовуються сендвіч-панелі і профнастил, які характеризуються надійністю, довговічністю і простотою установки.

ВІДПОВІДНІСТЬ БУДІВЕЛЬНИМ НОРМАМ І СТАНДАРТАМ

При розробці проекту враховується пожежна і екологічна безпека. Також увага приділяється вентиляції та освітленню. Вони повинні відповідати цілям і завданням, які будуть вирішуватися на об’єкті. З цією метою конструкція може передбачати наявність витяжок, вентиляторів на даху, а також світлових вікон. Уважно слід підходити до прокладання електропроводки. Ворота розміщуються з урахуванням безперешкодного доступу кранового обладнання. Крім технологічної, важлива також і естетична складова, тому, розробляючи проект, ми враховуємо ландшафт і навколишні об’єкти на території підприємства. Фасад повинен гармонійно вписуватися в навколишнє середовище.

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З КВПФ “БУДЕКСТРА”

Компанія  “БУДЕКСТРА” гарантує професійний підхід до вирішення завдань будь-якої складності і уважне ставлення до побажань клієнта. Ми маємо в своєму розпорядженні все необхідне обладнання, технічне і програмне оснащення. Промислове будівництво в нашому виконанні відповідає європейським стандартам якості. Будинки, отримані в результаті, характеризуються такими перевагами:

  • оптимальним використанням простору;
  • відповідність пожежній та екологічній безпеці;
  • використовуємо власну техніку: крани, бульдозери, бетононасоси;
  • естетичністю вигляду як всередині, так і зовні;
  • комфортним мікрокліматом;

Всі роботи з проектування та будівництва ведуться досвідченими фахівцями. Разом з сучасними будівельними технологіями і обладнанням це забезпечує високу швидкість зведення, якість і довговічність об’єктів. Вартість наших послуг відповідає практичності, якості, ефективності та довговічності зведених будинків.