Щоденний догляд

Полімерні наливні підлоги – сучасне і довговічне покриття, яке відповідає найсуворішим санітарно-гігієнічним вимогам. Воно підходить як для медицинських, так і для громадських приміщень. Для того щоб промислові підлоги з полімерним покриттям служили якомога довше, необхідно дотримуватись певних правил їх експлуатації: закривати поверхню при проведенні зварювальних і будівельних робіт, опори інвентарю та ніжки меблів встановлювати на гумові або полімерні прокладки і інше.

Для значного зниження забруднення полімерної підлоги потрібно правильно розмістити дренажі та стоки (дренажні роботи проводяться при плануванні основи перед влаштуванням полімерної підлоги). Щоб полімерні підлоги зберігали свої високі декоративні та експлуатаційні властивості протягом тривалого терміну, необхідно за ними доглядати.

Перш, ніж вводити полімерну підлогу в експлуатацію, на неї потрібно нанести останній захисний шар з поліролі. Поліроль створить на поверхні полімерної підлоги тонке захисне покриття, яке збереже і продовжить довговічність і зовнішній вигляд підлоги, а також суттєво полегшить щоденне прибирання. Захисний шар поліролі необхідно оновлювати кожних три-шість місяців, залежно від інтенсивності навантажень.

Частоту та інтенсивність прибирання підлоги визначає швидкість забруднення. Особлива увага повинна приділятися ділянкам підлоги, які піддаються найбільшим навантаженням. Для підтримання чистоти полірованої підлоги потрібно проводити прибирання поверхні щоденно або щотижнево, в залежності від забруднення вашої підлоги. Прибирання полімерної підлоги можна робити всіма відомими традиційними способами: сухе або вологе, вручну, за допомогою швабри або механізовано за допомогою універсальної миючої машини.

Зверніть увагу, що всі матеріали, якими буде виконуватися прибирання, повинні мати щітки середньої жорсткості, щоб не пошкодити захисне покриття. Допускається використання будь-яких миючих засобів на кислотній основі, вибір яких слід робити з врахуванням ступеня забруднення. Варто відзначити, що не можна мити чисту підлогу кожен день миючим засобом, спосіб очищення має бути визначений в залежності від рівня забруднення покриття. Для підвищення глянцю при звичайному прибиранні рекомендується полірування покриття спеціальними щітками.

Глибока чистка промислової підлоги

Щоб видалити з підлоги дуже сильні забруднення, такі як плями, сліди від каблуків, сліди клею, мастики, жирні та масляні плями, сліди від шин та інші, необхідно користуватися більш сильними концентраціями засобів на кислотній основі для догляду за полімерними підлогами. При цьому частково видаляється захисний шар поліролі. Тому після закінчення чищення поверхню необхідно ретельно висушити і заново нанести захисний шар поліролі.

Відновлення нового захисного шару проводять по видаленню залишків старого шару і грунтовного очищення підлоги. Грунтовна чистка проводиться 1 раз на 3 – 6 місяців або зважаючи на ступінь забруднення із використанням розчину сильнодіючого очисника. Після нанесення очисника і витримки протягом 5 – 10 хвилин старий шар знімають щітками і видаляють залишки ганчіркою або шваброю. По закінченню підлога промивається великою кількістю чистої води. Чищення може проводитися вручну або механізованим способом. Після висихання підлоги наноситься новий захисний шар поліролі.