ЩЕБІНЬ

ЩЕБІНЬ У ЛЬВОВІ ЗА ДОСТУПНОЮ ЦІНОЮ

На сьогоднішній день одним із найбільш незамінних та застосовуваних матеріалів у сфері будівництва визнано щебінь. Проте, перед тим, як купити щебінь, слід визначитися для чого саме він потрібен і який різновид найкраще застосовувати для даної роботи. Адже буває щебінь гранітний, вапняковий, гравійний та шлаковий. Окрім цього, при переробці будівельного сміття (асфальту, бетону чи битої цегли) отримують вторинний щебінь. Гранітний щебінь отримують шляхом подрібнення природного граніту, вапняковий – подрібнюючи таку гірську породу, як вапняк, гравійний добувають із пересохлого русла річки, а шлаковий одержують при дробленні шлаків, утворених в результаті виплавки металів. Ще один важливий момент – ціна на щебінь. Щоб зекономити ваш час та гроші ми пропонуємо Вам купити щебінь у Львові за  доступною ціною. Не гайте свого часу та не шукайте на інших сайтах – у нас Ви зможете купити щебінь Львів на найкращих умовах.

ЯКІ Є ФРАКЦІЇ ЩЕБЕНЮ?

Щебінь поділяють на фракції в залежності від розмірів камінчиків, відповідно, при виконанні певної роботи потрібен щебінь відповідної фракції. Отже, чим дрібніші камінчики входять до складу щебеню, тим менший номер фракції. Для заповнення порожнин краще використовувати щебінь дрібної фракції, а щоб краще “схопив” бетон – великої. Найбільш поширеною та використовуваною є фракція 5-20мм. Дрібніша фракція, до 5 мм, найчастіше використовується у декоративних цілях. При зведенні масштабних споруд з бетону застосовується щебінь середніх фракцій (20-40мм чи 20-65мм). Більші ж фракції, як правило, знаходять застосування у ландшафтному дизайні в декоративних цілях.

Окрім фракцій щебінь розрізняють і за певними характеристиками. Найбільш визначальною є його міцність. За цим параметром немає рівних гранітному щебеню. Щебінь буває надміцний (М 1200-М 1400), міцний (М 800-М 1200), середньої міцності (М 600-М 800), низької міцності (М 300- М 600) та надзвичайно низької міцності (М 200). Також надзвичайно важливим параметром при виборі щебеню є його лещадність. Лещадність – це відсотковий вміст у щебені фрагментів пластинчастих та голковидних форм.  Чим менша лещадність продукції – тим якісніший щебінь. А ще важливою характеристикою щебеню є морозостійкість, тобто можливість переносити певну кількість циклів замерзання та відтаювання.

Не менш важливою характеристикою щебеню є його радіоактивність. Адже усім відомо що щебінь має певний радіоактивний фон і при виборі матеріалу слід упевнитися, що він придатний саме для цього застосування, для якого ви його хочете придбати. Також у цьому продукті може бути присутня і певна кількість домішок, а чим більший вміст домішок, тим менша міцність споруди.

ДЕ НАЙЧАСТІШЕ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ЩЕБІНЬ?

Найширше використовується щебінь у будівництві. Без нього неможливе будівництво дороги, залізничної колії, будинку чи навіть насипання доріжок у саду. Також застосовують його при виробництві асфальту чи бетону. Дрібний щебінь найбільше використовують для декорування як у середині приміщення, так і зовні.

ДЕ КУПИТИ ЩЕБІНЬ У ЛЬВОВІ З ДОСТАВКОЮ?

Якщо Ви уже визначилися із тим, який саме щебінь Вам потрібен – дзвоніть нам за телефоном +38 (067) 675-10-62, і ми з радістю виконаємо замовлення. Якщо ж не визначилися – однозначно, дзвоніть нам, і кваліфіковані консультанти допоможуть визначитися із остаточними параметрами Вашого замовлення, яке буде виконання у найстисліші терміни. Також можна звернутися у Львові за адресою вул. Кукурудзяна, 4a, і ми виконаємо замовлення з доставкою у межах Львова. Окрім щебеню, в нас Ви також зможете купити пісок та бетон. А значить будівництво з нами швидше, якісніше та надійніше.