ЦЕМЕНТНИЙ ТА ВАПНЯНИЙ РОЗЧИНИ

Будівельні розчини (цементний, вапняний) застосовуються у будь-яких видах робіт: кладка стін, заливка стяжок підлог, оштукатурювання стін. Також можуть використовуватися в якості бетонної підготовки перед настиланням гідроізоляції і армуванням, при проведенні монолітних робіт.

Розчини та суміші виготовляються на власному заводі КВПФ “БУДЕКСТРА” та відповідають всім будівельлним стандартам. Доставка також здійснюється власним транспортом, що дозволяє встановити конкурентну ціну.

ЦЕМЕНТНИЙ ТА ВАПНЯНИЙ РОЗЧИНИ У ЛЬВОВІ ЗА ЦІНОЮ ВИРОБНИКА

Усі, хто хоч якоюсь мірою дотичний до будівництва, знають, що для зведення та завершення якісної та надійної споруди потрібен високоякісний цементний та вапняний розчини. Можливо дехто із нас були свідками як на вигляд міцна та надійна споруда у короткий термін часу починала тріскатися, сипатися та просідати. При зведенні такої споруди, швидше за все, були використані неякісні матеріали або була недотримана технологія виготовлення цементно-вапняного розчину чи розчину бетону. Ми пропонуємо своїм покупцям високоякісні бетонні, цементні, вапняні, цементно-вапняні розчини для проведення будівельних робіт за ціною виробника.

ДЛЯ ЧОГО ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ ВАПНЯНИЙ РОЗЧИН ТА ЦЕМЕНТ У БУДІВНИЦТВІ?

 

Цементний розчин для стяжки і підлоги

Перед тим, як монтувати остаточне покриття на підлогу, ламінат, паркетну дошку чи інше покриття, необхідно вирівняти поверхню. Для цього широко застосовують цементний розчин. Так само його використовують і тоді, коли планується підлога із підігрівом, неважливо електричним чи водяним. Для того, щоб отримати якісне покриття, необхідно нанести якісний цементний розчин. При виготовленні цементного розчину використовують цемент, пісок та воду, інколи додають пластифікатори. Усі компоненти ретельно розмішують та наносять рівномірно на поверхню. Для створення ідеально рівної поверхні використовують маяки. Щоб поверхня не тріскала та рівномірно висихала, потрібно щодня її зволожувати, особливо у суху та жарку погоду.

 

Цементний та вапняний розчини для штукатурки

Штукатурку використовують як для зовнішніх, так і для внутрішніх робіт. Найкраще для цього підходить цементно-вапняний розчин. Адже просто цементний розчин швидко твердне. жорсткий та затримує у собі вологу. На противагу цементному цементно-вапняний розчин пластичніший, довше твердне, у нього висока адгезія та непогані бактерицидні властивості. При правильному приготуванні цементно-вапняна штукатурка практично не тріскає при висиханні, добре тримається поверхні та завдяки наявності у складі штукатурки гашеного вапна забезпечує найоптимальніший рівень вологості у приміщенні на протязі усієї його експлуатації. Окрім цього, вапно виконує антибактерицидну функцію, що запобігає появі цвілі та грибків у даному приміщенні. Однак через високу гігроскопічність цементно-вапняного розчину його не можна використовувати у підвалах, погребах чи інших підземних приміщеннях.  

 

Цементний і вапняний розчини для кладки цегли

Найчастіше для кладки цегли використовують цементний та цементно-вапняний розчини. До них є такі вимоги як міцність від зовнішнього впливу, хороша адгезія та теплоізоляційні параметри. Пропорції розчину та його склад у значній мірі залежить від призначення будівлі та умов її експлуатації. У більшості випадків достатньо звичайної цементної суміші, у деяких випадках потрібна пластичніша суміш. Склад розчину повинен відповідати конкретним вимогам з урахуванням реальних умов експлуатації приміщення.  

ЧОМУ ВАПНЯНИЙ ТА ЦЕМЕНТНИЙ РОЗЧИНИ КРАЩЕ КУПУВАТИ В КВПФ “БУДЕКСТРА”

Зважаючи на різноманіття будівельних розчинів, їх широкий склад та точну пропорцію цю роботу краще довірити професіоналам. Адже від правильної пропорції та якості використаних матеріалів напряму залежить довговічність та екологічність приміщення. Зробити правильний розрахунок цементу на куб бетону, врахувати умови експлуатації будівлі, професійно провести будівельні роботи – ми допоможемо Вам у цьому нелегкому завданні. Звернувшись у КВПФ “БУДЕКСТРА” у Львові за адресою Кукурудзяна, 4а. Ви може замовити з доставкою у межах Львова чи області розчин для штукатурки, для кладки цегли, для заливання стяжки. Наші вапняні, цементні чи цементно- вапняні розчини відрізняються високою якістю, довговічністю та екологічністю. Ціна на будівельні розчини доступна, а професійні рекомендації наших фахівців завжди будуть доречними.