БЕТОН

Технологія виробництва бетону залежить перш за все від властивостей, які необхідно надати кінцевому продукту. До складу суміші для приготування бетону входять такі основні компоненти, як в’яжуча речовина (найчастіше – цемент, іноді інші речовини) і заповнювач. Як правило, додається вода, але в рідкісних випадках обходяться і без неї. Для того щоб надати бетону ті чи інші яскраво виражені якості, в суміш додаються відповідні добавки.

Марки і класи бетонів. При проектуванні бетонних і залізобетонних конструкцій призначають необхідні характеристики бетону: клас (марку) міцності, марки морозостійкості і водонепроникності.

Марка бетону по міцності – це опір осьовому стиску контрольних зразків у кг/см2. У будівництві застосовуються наступні марки бетону: М50, М75, М100, М150, М200, М250, М350, М400, М450, М550, М600, М700, М800.

Клас бетону – це числова характеристика якої-небудь його властивості, прийнята з гарантованою забезпеченістю 0,95. Це значить, що встановлена класом властивість забезпечується не менш ніж у 95 випадках зі 100.

БЕТОН ВСІХ МАРОК У ЛЬВОВІ ВІД ВИРОБНИКА

Бетон – це суміш в’яжучого матеріалу, води, заповнювача і, якщо потрібно, спеціальних добавок. Завдяки різним технологічним прийомам можно отримати бетон із різноманітними властивостями, що дозволяє застосовувати його у багатьох галузях будівництва. Тому сучасне будівництво неможливе без застосування бетону, а використовують його починаючи від простих садових доріжок, скульптур, фонтанів та закінчуючи величезними та надзвичайно міцними аеродромами, дамбами, сховищами банків. Ну і безперечно найширше бетон застосовують при звичайному будівництві: фундаменти, сходи, стіни, стяжки, перекриття і багато іншого. Ми пропонуємо Вам високоякісний бетон у Львові купити безпосередньо від виробника, а саме у нас.

ЯКІ КЛАСИ ТА МАРКИ БЕТОНУ МИ ВИПУСКАЄМО?

При проектуванні будівлі на початковій стадії також визначають класи та марки бетону, які застосовуватимуть на певному етапі та для створення певних її елементів. Клас та марка бетону залежать від пропорцій цементу та піску, які будуть додані в бетон. Класи бетону на стиск маркуються буквою “В”, після якої розміщені цифри від 3 до 40.  А марка бетону означає найбільше навантаження, яке може витримати цей вид та маркується літерою “М”, після якої розміщені цифри від 50 до 1000. Ми пропонуємо своїм клієнтам широко використовувані як у приватному будівництві, так і у промисловому класи та марки бетону від М100 (В7,5) до М600 (В45). Який саме клас бетону та марка бетону потрібні Вам залежить від того, для чого призначена будівля та які умови її експлуатації.

Бетон М100 (В7,5), або худий бетон, застосовують при укладанні бордюрів, замощення навколо будинку, де немає значних навантажень.

Бетон М150 (В12,5) має значно ширше застосування, а власне при заливанні стяжок, садових доріжок або бетонних підлог. Також використовується для фундаменту невеликої легкої споруди (лазня, гостьовий будиночок із брусу).

Бетон М200 (В15)  – це широко застосовувана марка бетону. Найкраще його використовувати при хороших умовах та на звичайних грунтах для фундаментів, стяжок, садових доріжок. Також із нього роблять сходи та будівельні блоки.

Бетон М250(В20) застосовують при складніших умовах для таких самих цілей, як і вищезгадана марка.

Бетон М300 (В22,5) застосовують у вищезгаданих сферах будівництва при більш складних умовах. Із цієї марки також роблять перекриття.

Бетон марок М350 (В25), М400 (В30), М450 (В35), М500 (В40) та М600 (В45)  – це вже міцний бетон який використовується в основному у промисловому будівництві, при високому рівні грунтової води, при будівництві об’єкту за спеціальними вимогами. Це можуть бути сховища банків, чаші басейнів, пірси, дамби чи аеродроми.

КУПУЙТЕ БЕТОН У ЛЬВОВІ ЗА ЦІНОЮ ВИРОБНИКА БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ

Купити бетон у Львові можна на нашому підприємстві КВПФ “Будекстра” за адресою м. Львів, вул. Кукурудзяна, 4а. Якщо у Вас великий обсяг робіт – ми доставимо бетон у міксері у найкоротші терміни у межах Львівської області. Окрім бетону, в нас Ви також можете купити пісок, щебінь, цемент за цінами виробника.

Доставка у міксері зручна і тим, що бетон не “схопиться” по дорозі, у нього не порушиться консистенція, адже міксер – це спеціалізований автомобіль з бетономішалкою, який найкраще використовувати для безпечного транспортування будівельного розчину. Ціна міксера та бетону залежить від класу та марки бетону та відстані, на яку здійснюється доставка. На усі запитання, які у Вас зараз виникли, можна отримати відповідь за телефоном +38 (067) 675-10-62. Купуйте високоякісний бетон за ціною виробника у Львові у нас і Ваша будівля буде міцною та надійною.